Naprawa stacyjek

W naszej ofercie znajdziesz naprawę zepsutej stacyjki samochodowej uszkodzonej mechanicznie lub przez niekorzystne warunki pogodowe (mróz, wilgoć, różnice temperatur). Jesteśmy profesjonalistami, dlatego naprawa stacyjki to dla nas chleb powszedni.

Przeczytaj, dlaczego lepiej naprawić oryginalną stacyjkę niż kupić zamiennik

Kiedy stacyjka wymaga naprawy

Stacyjki samochodowe to komponent, który z biegiem lat po prostu się zużywa. Mało kto wie, że właśnie ta część niszczy się podobnie jak np. klocki samochodowe. Gdy w samochodzie nie ma pilota z centralnego zamka, musimy wziąć pod uwagę, że klucz pracujący w zamku i stacyjce ściera się podwójnie: ścierają się zapadki oraz klucz. Niekiedy zepsucie stacyjki zapowiadają takie objawy, jak zgrzyty czy problemy z wyjęciem kluczyka.

Zepsutą stacyjkę łatwo rozpoznać: włożony w nią kluczyk samochodowy nie chce się kręcić, zacina się lub blokuje. Możliwe też, że złamał się po przekręceniu lub w ogóle nie można go wyciągnąć. Diagnoza to zwykle pęknięta sprężyna, uszkodzony korpus lub wytarte zapadki. W takiej sytuacji jeśli nie chcemy płacić kilku tysięcy złotych za nową stacyjkę z kluczem, konieczna będzie naprawa stacyjki przez fachowca, który wykorzysta istniejący klucz.

Osoby nieposiadające odpowiedniej wiedzy w celu naprawy blokującej się stacyjki błędnie używają smarów typu WD 40. Zapadki stają się wtedy bardziej „pasowne” do klucza, po czym następuje zablokowanie stacyjki.

Jeżeli zatem nie da się uruchomić samochodu, stacyjka jest zablokowana, uszkodzona w wyniku włamania lub po prostu nie można przekręcić klucza, warto postawić na fachowca, który dokona regeneracji stacyjki. Włamywacz od lat pomaga swoim klientom w takich sytuacjach. 

Dajemy gwarancję na naprawioną stacyjkę

Zapewniamy wysoką jakość usług, a na zregenerowaną stacyjkę udzielamy dwuletniej gwarancji.

Jeśli stacyjka jest całkowicie zablokowana, na terenie Śląska możemy ją naprawić na miejscu u klienta (dodatkowy koszt dojazdu).

Jak naprawić zepsutą stacyjkę

  1. Zdemontuj stacyjkę. Jeśli masz problem, skonsultuj się z naszym specjalistą: 576 680 600. Pamiętaj, aby zawsze dodać do paczki jeden kluczyk do stacyjki.
  2. Poinformuj nas poprzez formularz zamówienia, że jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi regeneracji stacyjki. Znajdziesz go tutaj.
  3. W odpowiedzi otrzymasz etykietę do wydruku. Jeżeli nie masz drukarki, nie przejmuj się. Wystarczy, że na paczce na białej kartce napiszesz numer przesyłki (usługa tylko dla paczkomatów). Współpracujemy z InPostem, więc możesz nadać paczkę w paczkomacie bądź zamówić kuriera w dane miejsce. Cały koszt dostawy spoczywa na nas.
  4. Po otrzymaniu stacyjki regenerujemy ją w ten sam dzień roboczy. 
  5. Naprawioną stacyjkę wysyłamy jeszcze tego samego dnia bądź następnego roboczego.
  6. Za usługę zapłacisz za pobraniem, blikiem, kartą przy paczkomacie lub przelewem tradycyjnym. Wskaż interesującą Cię formę zapłaty w formularzu zamówienia.
  7. Paczkę otrzymasz w kolejnym dniu roboczym (98% paczek).
Scroll to Top